Menu
Jūs esate čia:Titulinis»Reiki

Reiki

Reiki susidomi trys žmonių grupės:
1)  norintys pasveikti arba padėti artimiesiems;
2)  norintys patenkinti smalsumą, išbandyti;
3)  norintys visapusiškai tobulėti.

Reiki - tai trys dalykai gaunami seminaro metu:
1)  metodas atkeliavęs iš Japonijos savigydai, gydymui, sėkmei, tobulėjimui;
2)  galimybė naudotis neišsenkančia subtilia energija, kuri ramina, gydo, harmonizuoja, stiprina;
3)  energetinis kanalas, kuriuo prateka subtilios energijos (kiekvienas jį turime, tik dažniausiai neaktyvų).

Daugiausia, kaip ten bebūtu, pasiekia tie, kuriu tikrasis motyvas buvo tobulėti:
1)  poveikis sveikatai: sustiprina vidaus organus, harmonizuoja, pagerina jų funkcijas, išvalo susikaupusių šlakų ir toksinų;
2)  padeda: atsikratyti įvairios kilmės skausmų, negalavimų, sutrikimų, streso, depresijos;
3)  rezultatas: padidėja atsparumas ligoms, pagerėja darbingumas, puiki savijauta.
Skaityti daugiau ...

Reiki filosofija

Reiki filosofija trumpa, elegantiška, prasminga ir lakoniška, kaip ir daugelis japoniškų ritualų. Ją įsisavinti gali net ir maži vaikai pirmosios Reiki pakopos seminaro metu, tačiau tam, kad pajaustume visą jos išmintį ir gylį, prireiks daugelio praktikos metų.
Šiuos dvasinius mokymo elementus į Reiki sistemą įvedė metodo atradėjas Mikao Usui. Padirbėjęs su pacientais ir mokiniais, jis priėjo prie išvados, kad yra beprasmiška gydyti vien fizinį žmogaus kūną - nepakeitus gyvenimo būdo, nesustygavus vidinio pasaulio, negalavimai ilgainiui gali vėl sugrįžti.
Skaityti daugiau ...

REIKI - Kas tai?

Reiki - universali gyvybinė energija

Kas yra Reiki?

Žodis „Reiki“ reiškia universalią gyvybinę energiją. Šis žodis susideda iš dviejų dalių:
1.  skiemuo „REI“ japonų kalba reiškia „dieviška išmintis arba aukščiausioji jėga“ ir apibūdina universalų, beribį šios energijos aspektą;
2.  skiemuo „KI“ reiškia „gyvenimo jėgos energiją“, tekančią per visas gyvas esybes.
Taigi galima apibūdinti Reiki kaip dvasiškai nukreipiamą gyvybinę energiją: dieviškoji sąmonė REI nukreipia gyvybinę energiją KI. Reiki - tai 20 amžiaus pradžioje Japonijoje sukurtas streso šalinimo, meditacijos bei gydymo metodas.
Skaityti daugiau ...

Praktika ir jos nauda

Visur, kur yra poreikis

Inicijuotasis į Reiki arba dirbantis su energijomis atlieka pardavėjo, arba tarpininko, vaidmenį tarp energijos (Reiki) ir gaunančiojo, kuriam energija perduodama. Reiki energija taip pat gali būti nukreipta į objektą arba situaciją, ir ji teka ten, kur jos reikia. Energija pritekėdama sustiprina, sureguliuoja, atgaivina ir harmonizuoja ją gaunantį žmogų, tuo suteikdama gilų atsipalaidavimą tiek praktikuojančiam, tiek klientui. Atlaisvindama energinius blokus Reiki padeda išspręsti vidinius konfliktus ir pašalinti susikaupusią įtampą, sustiprina lengviau priimti gyvenimo jvykius. Ji taip pat stimuliuoja mūsų savigydos galias.
Skaityti daugiau ...

Mokslinis REIKI pagrindimas

Žmonės netiki ir nepasitiki Reiki bei Reiki praktikais dėl paprasto dalyko - trūksta mokslinio Reiki pagrindimo, jos veiklos efektyvumo įrodymų. Pateiksime kelių mokslinių studijų vertinimus apie Reiki:
Nepriklausomi mokslininkai Dr. Robert Becker ir Dr. John Zimmerman 1980 - 90 m. tyrinėjo, kas vyksta su žmonėmis užsiiminėjančiais Reiki. Jie nustatė, kad praktikų smegenų pusrutuliai ne tik pradeda dirbti sinchroniškai alfa bangoms, bet jie taip pat pradeda "pulsuoti" unisonu su žemės magnetiniu lauku, vadinamu Šumano rezonansu. Vykstant seansui, biomagnetinis laukas praktikų rankose yra mažiausiai tūkstantį kartų viršijantis normą. Toni Bunnell (1997) siūlo hipotezę, kad energijos lauko ryšys tarp žemės ir praktikų leidžia jiems "prisijungti" prie "universalaus visatos šaltinio" per Šumano rezonansą.
Skaityti daugiau ...

Gydymas“ kojų pėdomis - senas pamirštas gydymo menas su Reiki energija

Kojų pėdų Reiki iniciacijos metu yra atidaromi “mirties ir gimimo” vartai. Jos dėka atsiranda ir atsidaro galingas ryšys su žeme ir jos energijomis. Reiki energijos tekėjimas neapsakomai galingai eina per kojų pėdose esančius centrus. Jūs vaikštote žeme basi arba su avalyne, ji gydo jus, o jūs ją Reiki energija. Tai įgalina jus gydyti su Reiki Energija, aišku, jei jau turite Reiki - 2 rankų iniciacijas, jei neturite - gauti kojų iniciacijos negalima.
Gavus kojų iniciacijas, galėsite gydyti per atstumą ir kontakte - žmones, gyvūniją, augmeniją ... Įėję į Reiki kanalą gydyme rankomis, įeisite į Reiki kanalą gydyme kojomis, bus dvigubas gydymo efektas pagal šias dvi Dr.Mikao Usui sistemas.
Skaityti daugiau ...

Tikėjimo galia.

Senųjų išmintis sako: tu esi tai, ką galvoji!
Mūsų mintys gali naudotis neribotomis sielos galimybėmis. Mūsų mintys manipuliuoja dvasia, nes pasąmonė tik priima įsakymus neklausdama, ar įsakymai geri ar pikti, teisingi ar neteisingi -juos paprasčiausiai įvykdo.
Ši senovės išmintis moksliškai pagrindžiama. Mintys, kaip įrodyta, veikia smegenyse vykstančius biocheminius procesus, kurie vėliau turi įtakos visam kūnui. Štai piktos, priešiškos, liūdnos, baimingos mintys pagreitina širdies plakimą, padidina kraujo spaudimą, sukelia prakaitavimą.
Skaityti daugiau ...

Liga, kodėl sergame.

Sakoma, kad apie pusę ligų kyla iš proto, kitos ateina iš išorės. Kaip, jūsų požiūriu, atsiranda liga? Liga neatsiranda pati savaime, ją reikia išprovokuoti: turi nusilpti imuninė sistema, psichologinė pusė, nusilpus organizmui atsiranda sutrikimai. Vis dėlto pirminis faktorius yra žmogaus energetika, kad liga įsitvirtintų ir gautų pagrindą progresuoti, turi sutrikti energetinis laukas. Jį išderina pyktis, pavydas, stresas, baimė.
Skaityti daugiau ...

Padėkos įstatymas

Mes esame pripratę visą laiką ką nors gauti, o ne duoti. Kiekvieną kartą, kai mes jaučiame nerimą, jaudulį, baimę, mes kreipiamės į Viešpatį ir meldžiamės už save, už savo artimuosius, už mylimą žmogų.
Kai tas mylimas žmogus sveikas ir saugus grįžta namo ar sėkmingai išsprendžia savo problemas, su džiaugsmu sutikdami jį, mes pamirštame padėkoti Dievui, liekame skolingi. Mes- skolininkai.
Skaityti daugiau ...

Reiki paslauga

Kiekvienais metais ir kiekvieną mėnesį, išanksto sutartu laiku, užsiregistravus, nuo 10:00 iki 18:00 val, Telšiuose, Gėliu g. 1 yra pravedami Dr. Mikao Usui, tradicinė Reiki, japoniška linija, jūsų pasirinktų pakopų seminarai, po kurių galėsite padėti sau ir artimiesiems, žmonėms kuriems bus reikalinga jūsų pagalba.

Tai Dievo ir aukštybių, Reiki dievybių karminė dovana Jums, kuri išliks visą gyvenimą norintys dalyvauti seminare, registruojasi iš anksto prieš kelis mėnesius tel. 8-692-99150 el.p Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. www.antakaranaom.lt

Bus išduodami sertifikatai, tapsite Reiki Aljanso nepriklausomu nariu, reiki praktikuotoju (ne ekstrasensu) per jus tekės Reiki Universalioji Visatos Dieviškoji energija, kuri turi samonę. Kuo daugiau „gydančių plaštakų“ žemėje tuo ji ir žmonija bus sveikesnė.

Su pagarba,
Reiki meistras mokytojas Aleksandras
Skaityti daugiau ...
 • 01
 • 011
 • 022
 • 03
 • 033
 • 04
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 133
 • 14
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • p01
 • p02
 • p03
 • p04
 • p05

Kontaktai

Asociacija "Antakarana"

+370 692 99150

aleksk19@gmail.com

Gėlių 1, LT-87111 Telšiai

Susisiekite

Susisiekite